Greek Fairy Tail Role Playing Game
 
HomeΣημαντικαSearchLatest imagesRegisterLog in(Aρχη)Η επιστροφη στην Acalypha και η  εκδικηση! Post_r10
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Who is online?
In total there are 2 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 2 Guests

None

Most users ever online was 17 on Mon Aug 11, 2014 8:01 pm

Share
 

 (Aρχη)Η επιστροφη στην Acalypha και η εκδικηση!

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
Soul Sora
Soul Sora

Mage
Mage


Όνομα Χαρακτήρα : Soul Sora
Gender : Male
Posts : 31
Join date : 2014-08-13
Location : Αcalypha Town
Age : 24

Character sheet
Ζωη:
(Aρχη)Η επιστροφη στην Acalypha και η  εκδικηση! Left_bar_bleue360/360(Aρχη)Η επιστροφη στην Acalypha και η  εκδικηση! Empty_bar_bleue  (360/360)
Xp:
(Aρχη)Η επιστροφη στην Acalypha και η  εκδικηση! Left_bar_bleue0/10(Aρχη)Η επιστροφη στην Acalypha και η  εκδικηση! Empty_bar_bleue  (0/10)

(Aρχη)Η επιστροφη στην Acalypha και η  εκδικηση! Empty
PostSubject: (Aρχη)Η επιστροφη στην Acalypha και η εκδικηση!   (Aρχη)Η επιστροφη στην Acalypha και η  εκδικηση! I_icon_minitimeFri Aug 15, 2014 1:01 pm

Τωρα...9 Χρονια Αργοτερα...Αφου ειχα μαθει ολη την μαγεια που μπορουσα να μαθω απο τον Yusa...Γυρισα πισω στην Acalypha Town...για να παρω εκδικιση απο αυτον που Πυροβολησε την Rin!...



Η εκδικηση!


Last edited by Soul Sora on Fri Aug 15, 2014 1:13 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
http://www.pridewarriors.fullforum.com
Soul Sora
Soul Sora

Mage
Mage


Όνομα Χαρακτήρα : Soul Sora
Gender : Male
Posts : 31
Join date : 2014-08-13
Location : Αcalypha Town
Age : 24

Character sheet
Ζωη:
(Aρχη)Η επιστροφη στην Acalypha και η  εκδικηση! Left_bar_bleue360/360(Aρχη)Η επιστροφη στην Acalypha και η  εκδικηση! Empty_bar_bleue  (360/360)
Xp:
(Aρχη)Η επιστροφη στην Acalypha και η  εκδικηση! Left_bar_bleue0/10(Aρχη)Η επιστροφη στην Acalypha και η  εκδικηση! Empty_bar_bleue  (0/10)

(Aρχη)Η επιστροφη στην Acalypha και η  εκδικηση! Empty
PostSubject: Re: (Aρχη)Η επιστροφη στην Acalypha και η εκδικηση!   (Aρχη)Η επιστροφη στην Acalypha και η  εκδικηση! I_icon_minitimeFri Aug 15, 2014 1:12 pm

Αχχχχ...Επιτελους Γυρισα στην Πολη μου! Την ACALYPHA TOWN!!!!!!!ειπα με πολλη μεγαλο ενθουσιασμο! Τωρα...Το πρωτο πραγμα που πρεπει να κανω ειναι να δω αν η Rin ζει... μολις το ειπα αυτο σιγα σιγα αρχισα να προχοραω προς το σπιτι της Rin! *Νοκ Νοκ* Χτυπασα την πορτα της με μεγαλο ενθουσιασμο για να δω αμα ζει η οχι...Επιτελους ηρθε η στιγμη να σε ξαναδω...Να θυμιθουμε τα παλια... Σκεφτικα και μετα απο αυτην την σκεψη ανοιγει η πορτα...Βλεπω την Μαμα της Rin να με κοιταει καπως περιεργα...Μην μου πεις οτι εισαι... Ναι ειμαι Ο Soul!!! ειπα και αυτη γουρλωσε τα ματια της...
Back to top Go down
http://www.pridewarriors.fullforum.com
Soul Sora
Soul Sora

Mage
Mage


Όνομα Χαρακτήρα : Soul Sora
Gender : Male
Posts : 31
Join date : 2014-08-13
Location : Αcalypha Town
Age : 24

Character sheet
Ζωη:
(Aρχη)Η επιστροφη στην Acalypha και η  εκδικηση! Left_bar_bleue360/360(Aρχη)Η επιστροφη στην Acalypha και η  εκδικηση! Empty_bar_bleue  (360/360)
Xp:
(Aρχη)Η επιστροφη στην Acalypha και η  εκδικηση! Left_bar_bleue0/10(Aρχη)Η επιστροφη στην Acalypha και η  εκδικηση! Empty_bar_bleue  (0/10)

(Aρχη)Η επιστροφη στην Acalypha και η  εκδικηση! Empty
PostSubject: Re: (Aρχη)Η επιστροφη στην Acalypha και η εκδικηση!   (Aρχη)Η επιστροφη στην Acalypha και η  εκδικηση! I_icon_minitimeFri Aug 15, 2014 1:38 pm

Riiiiiiiin,Κατεβα αμεσως κατω!!! Ναι μαμα ερχομαι! μολις ακουσα την φωνη της κατευθουσιαστικα...δεν ηξερα τι να πω...εμεινα αφωνος...Τελικα πραγματωπεισε το Ονειρο της? ειπα σιγανα ετσι ωστε να το ακουσω μονο εγω...S-soul?!?!?!?!?!?! ειπε και κατευθειαν με αγκαλιασε...xωρις να το καταλαβω...Αρχιζε και εκλεγαι...Εμ..Αμ..Πηγα ενα ταξι- *Φαπ* με σφαλιαρισε...Χωρις εμενα ρε κουτοο!!! Γελασα...δεν ηξερα τι αλλο να κανω!...Γιατι γελας...Μου ελειψες ρε κουτο... εγω γελασα τοτε ακομα περισσοτερο! Ελα παμε σε καμια καφετερια να τα πουμε! Οκ! ειπε και πηγαμε μια βολτα μεχρι την καφετερια να τα πουμε...
Back to top Go down
http://www.pridewarriors.fullforum.com
Soul Sora
Soul Sora

Mage
Mage


Όνομα Χαρακτήρα : Soul Sora
Gender : Male
Posts : 31
Join date : 2014-08-13
Location : Αcalypha Town
Age : 24

Character sheet
Ζωη:
(Aρχη)Η επιστροφη στην Acalypha και η  εκδικηση! Left_bar_bleue360/360(Aρχη)Η επιστροφη στην Acalypha και η  εκδικηση! Empty_bar_bleue  (360/360)
Xp:
(Aρχη)Η επιστροφη στην Acalypha και η  εκδικηση! Left_bar_bleue0/10(Aρχη)Η επιστροφη στην Acalypha και η  εκδικηση! Empty_bar_bleue  (0/10)

(Aρχη)Η επιστροφη στην Acalypha και η  εκδικηση! Empty
PostSubject: Re: (Aρχη)Η επιστροφη στην Acalypha και η εκδικηση!   (Aρχη)Η επιστροφη στην Acalypha και η  εκδικηση! I_icon_minitimeFri Aug 15, 2014 3:28 pm

Λιπον...Πηγες κανα ταξιδει? Μπα...Η βασικα πηγα ναι...Γιατι σε εψαχνα...Πηγα ακομα και στο Fairy Tail για να σε ψαξω! Στο Fairy Tail??? ναι ταξιδευα και σε εψαχνα δεν ηταν παρα πολλη ευκολο ξερεις! Ναι το βλεπω! Καθως την εβλεπα  ενοθεια μια μαγεικει ενεργεια να ερχεται απο μεσα της! Να σε πω...Μηπως...εγινες Μαγισα? την ειπα και αυτη με ενα  βλεμα λες και κοροειδεψα! Π-πως σου ηρθε αυτο απο το μιαλο? Λιπον...Θα στο πω...Νιωθω μια μαγικη ενεργεια να ερχεται απο μεσα σου! A-αληθεια??? Ναι...νομιζα οτι το ξερεις...τελος παντων... Τι ενοωεις νομιζες οτι το ηξερα...Α...και τελικα εσυ εγινες μαγος?...
Back to top Go down
http://www.pridewarriors.fullforum.com
Soul Sora
Soul Sora

Mage
Mage


Όνομα Χαρακτήρα : Soul Sora
Gender : Male
Posts : 31
Join date : 2014-08-13
Location : Αcalypha Town
Age : 24

Character sheet
Ζωη:
(Aρχη)Η επιστροφη στην Acalypha και η  εκδικηση! Left_bar_bleue360/360(Aρχη)Η επιστροφη στην Acalypha και η  εκδικηση! Empty_bar_bleue  (360/360)
Xp:
(Aρχη)Η επιστροφη στην Acalypha και η  εκδικηση! Left_bar_bleue0/10(Aρχη)Η επιστροφη στην Acalypha και η  εκδικηση! Empty_bar_bleue  (0/10)

(Aρχη)Η επιστροφη στην Acalypha και η  εκδικηση! Empty
PostSubject: Re: (Aρχη)Η επιστροφη στην Acalypha και η εκδικηση!   (Aρχη)Η επιστροφη στην Acalypha και η  εκδικηση! I_icon_minitimeFri Aug 15, 2014 3:48 pm

Αμ...Ναι τελικα εγινα...Και οχι οτιδιποτε μαγος...ειμαι ενα σπανιο ειδος!!! Οοοοοο...Αληθειαα? θα ηθελα να δω τιν μαγεια σου και γενικα την μαγεια παρα πολλη! Ναι ναι...το βλεπω! ενω γελουσαν μεχρι και τα αφτια της! Αφου το θες τοσο πολλη γιατι δεν παμε να σε δειξω...Ομως μετα θελω να με πεις πιος σε πυροβολησε για να τον σκοτωσω ηηη τουλαχιστων να τον δοσω ενα μαθημα! Καλα θα σε πω ομως πρωτα θελω να με δειξεις τιν μαγεια σου σαν ανταλαγμα και ποτε δεν ξερεις ισως να γινω και εγω μαγεισα! Α..Ωραια λιπον...Που θες να γινει η επιδηξη? Χμμ...Τι λες για...το Δασος..ναι θα ηταν ωραια εκει! Οκ τοτε...Ας πληρωσουμε και μπορουμε να πηγενουμε! Οκ! Ανυπομονω! συμφωνησα και εγω μαζι της..Πληρωσαμε και φυγαμε για το Δασος εκει οπου θα εδιχνα τιν μαγεια μου στην Rin...
Back to top Go down
http://www.pridewarriors.fullforum.com
Soul Sora
Soul Sora

Mage
Mage


Όνομα Χαρακτήρα : Soul Sora
Gender : Male
Posts : 31
Join date : 2014-08-13
Location : Αcalypha Town
Age : 24

Character sheet
Ζωη:
(Aρχη)Η επιστροφη στην Acalypha και η  εκδικηση! Left_bar_bleue360/360(Aρχη)Η επιστροφη στην Acalypha και η  εκδικηση! Empty_bar_bleue  (360/360)
Xp:
(Aρχη)Η επιστροφη στην Acalypha και η  εκδικηση! Left_bar_bleue0/10(Aρχη)Η επιστροφη στην Acalypha και η  εκδικηση! Empty_bar_bleue  (0/10)

(Aρχη)Η επιστροφη στην Acalypha και η  εκδικηση! Empty
PostSubject: Re: (Aρχη)Η επιστροφη στην Acalypha και η εκδικηση!   (Aρχη)Η επιστροφη στην Acalypha και η  εκδικηση! I_icon_minitimeFri Aug 15, 2014 4:06 pm

Φτασαμε επιτελους! ειπα στην Rin ενω ηταν παρα πολλη χαρουμενη που επιτελους εγινα ενας μαγος και που πραγματοποιησα το ονειρο μου! Λιπον...Νομιζω πως ειναι η ωρα να σε πω πληροφοριες για την μαγεια μου!τι λες? Ναι ναι...Θα το ηθελα! Ωραια λιπον...Ξεκιναω...Ειμαι ενας Dragon Slayer δηλαδη αυτος που σφαζει δρακους αλλα οχι μονο δρακους...ειναι μια μαγεια για τα παντα...δηλαδη ακουσα πως υπαρχουν πολοι Dragon Slayers και ελπιζω να τους γνωρισω! Ναι θα ηταν ωραιο! Λιπον...Ας ξεκινησουμε! Οχι περιμενε! Αναρωτηθικα τι εγινε την ρωτησα και με απαντησε...Ειπες οτι υπαρχουν πολλη Dragon Slayers Εσυ ομως πιος εισαι? Εγω ειμαι ο Dragon Slayer του Παγου! WoW ωραια! μου αρεσει πολλη ο παγος! Ναι ναι και εμενα με αρεσει...Λιπον Ξεκιναω!...
Back to top Go down
http://www.pridewarriors.fullforum.com
Soul Sora
Soul Sora

Mage
Mage


Όνομα Χαρακτήρα : Soul Sora
Gender : Male
Posts : 31
Join date : 2014-08-13
Location : Αcalypha Town
Age : 24

Character sheet
Ζωη:
(Aρχη)Η επιστροφη στην Acalypha και η  εκδικηση! Left_bar_bleue360/360(Aρχη)Η επιστροφη στην Acalypha και η  εκδικηση! Empty_bar_bleue  (360/360)
Xp:
(Aρχη)Η επιστροφη στην Acalypha και η  εκδικηση! Left_bar_bleue0/10(Aρχη)Η επιστροφη στην Acalypha και η  εκδικηση! Empty_bar_bleue  (0/10)

(Aρχη)Η επιστροφη στην Acalypha και η  εκδικηση! Empty
PostSubject: Re: (Aρχη)Η επιστροφη στην Acalypha και η εκδικηση!   (Aρχη)Η επιστροφη στην Acalypha και η  εκδικηση! I_icon_minitimeFri Aug 15, 2014 4:25 pm

Ιce Beam



Και αμεσως πεταγωνται απο τα χερια μου που τα εχω σαν σχημα πιστολιου μια ακτινα παγου που παγωνει ενα ολοκληρο δεντρο...Θες και αλλο? Ρωταω εγω κουρασμενος μετα απο πολλες Επιθεσεις και μαγικα που εκανα! Ναι ναι...Ενα ακομα Το ειπε αυτο 10 φορες εως τωρα! σκεφτομαι...Οκ λιπον ομως θα ειναι το τελευταιο γιατι πρεπει να ετοιμαστω και για την μαχη! Καλα! Οκ ξεκιναω!

Ιce Blast



Και πεταγεται μια μεγαλη ακτινα παγου αυτη την φορα ομως το χερι μου ηταν μπροστα απο το κεφαλι μου και ηταν σαν να ηθελε να πιασει κατι και παγωνει 10 ολοκληρα δεντρα! Οριστε! Τελειωσαμε? Ναι ναι τωρα μπορεις να σταματησεις! καθως ακουω αυτο περπαταω σιγα σιγα προς ενα δεντρο και καθομαι κατω! Σικω...Τι καθεσε? πρεπει να φυγουμε! εχω να σε πω νεα!  εγω κανωντας μια προσπαθια να συκωθω...δεν μπορουσα να κουνηθω Τοσο αδυναμως ειμαι? ρωτησα στον εαυτο μου...Γιαυτο πρεπει να κανω περισοτερη εξασκιση...ειπα στον ευατο μου και πηγαμε πισω στο χωριο μαζι με την Rin...
Back to top Go down
http://www.pridewarriors.fullforum.com
Sponsored content





(Aρχη)Η επιστροφη στην Acalypha και η  εκδικηση! Empty
PostSubject: Re: (Aρχη)Η επιστροφη στην Acalypha και η εκδικηση!   (Aρχη)Η επιστροφη στην Acalypha και η  εκδικηση! I_icon_minitime

Back to top Go down
 

(Aρχη)Η επιστροφη στην Acalypha και η εκδικηση!

View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1

 Similar topics

-
» (τελος)Επιστροφή με μια νέα σύντροφο
» (Aρχη) Η περιπετεια ξεκιναει
» (Mαγαζί - Acalypha Town )
» Acalypha Town (Περιγραφή Πόλης)
» Αρχηγός Πόλης - Acalypha Town

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Greek Fairy Tail RPG :: Περιοχές :: Earthland-Fiore Towns :: Fiore :: Acalypha Town-