Greek Fairy Tail Role Playing Game
 
HomeΣημαντικαSearchLatest imagesRegisterLog in(Αρχη-Δουλεια) My first job Post_r10
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Who is online?
In total there is 1 user online :: 0 Registered, 0 Hidden and 1 Guest

None

Most users ever online was 17 on Mon Aug 11, 2014 8:01 pm

Share
 

 (Αρχη-Δουλεια) My first job

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
Ace
Ace

D Class Mage
D Class Mage


Όνομα Χαρακτήρα : Ace Portgas
Gender : Male
Posts : 113
Join date : 2013-04-17
Location : Somewhere...
Age : 29

Character sheet
Ζωη:
(Αρχη-Δουλεια) My first job Left_bar_bleue500/500(Αρχη-Δουλεια) My first job Empty_bar_bleue  (500/500)
Xp:
(Αρχη-Δουλεια) My first job Left_bar_bleue20/40(Αρχη-Δουλεια) My first job Empty_bar_bleue  (20/40)

(Αρχη-Δουλεια) My first job Empty
PostSubject: (Αρχη-Δουλεια) My first job   (Αρχη-Δουλεια) My first job I_icon_minitimeWed Nov 12, 2014 12:39 am

Σε ολη την διαρκεια μεσα στο τρενο ημουν πολυ χαλια, ηθελα να κανω εμετο. Δεν το περιμενα καθολου αυτο το πραγμα, ποτε δεν το ειχα παθει αυτο παλια. Δεν ηξερα τι συμβαινει, μπορει να μην ειχαμε μπει σε μεταφορικο μεσο για πολλα χρονια αλλα δεν νομιζω να ειναι εκεινος ο λογος. Οποιος και να ειναι θα αντεξω μεχρι να φτασω στην πολη Freesia επειδη ειναι η πρωτη μου δουλεια και θα την πετυχω, δεν θα αποτυχω.
Ειχε ομως εβλεπα αρκετο δρομο ακομη, μαλλον θα ειναι καπως μακρυα και υστερα μου ηθρε κατι στο μυαλο. Τι θα γινει μετα στον γυρισμο, θα ειμαι παλι ετσι??? Αν ναι τοτε σημαινει μπορει να ειμαι αρωστος, δεν ξερω.
Back to top Go down
Ace
Ace

D Class Mage
D Class Mage


Όνομα Χαρακτήρα : Ace Portgas
Gender : Male
Posts : 113
Join date : 2013-04-17
Location : Somewhere...
Age : 29

Character sheet
Ζωη:
(Αρχη-Δουλεια) My first job Left_bar_bleue500/500(Αρχη-Δουλεια) My first job Empty_bar_bleue  (500/500)
Xp:
(Αρχη-Δουλεια) My first job Left_bar_bleue20/40(Αρχη-Δουλεια) My first job Empty_bar_bleue  (20/40)

(Αρχη-Δουλεια) My first job Empty
PostSubject: Re: (Αρχη-Δουλεια) My first job   (Αρχη-Δουλεια) My first job I_icon_minitimeWed Nov 12, 2014 12:32 pm

Υστερα απο 1 ωρα σχεδον το τρενο σταματαει καπως αποτομα, εγω τον ειχα παρει λιγακι και για αυτο ετσι οπως ημουν στο καθισμα κοιμησμενος ξαφνικα πεταγομαι προς τα πανω. Ειχα πεταχτει πολυ μακρυα σχεδον απο εκει που ημουν. Δεν ηξερα τι ειχε συμβει, ετσι κοιταζω λιγο εξω απο το παραθυρο και το βλεπω να ειναι σταματημενο. Εγραφε κιολας σταθμος Freesia. Καταλαβα αμεσως οτι ειχα φτασει και πηγα να φυγω. Καθως πηγαινα να φυγω τους εβλεπα ετοιμος να φυγουν και για αυτο τον λογο εκανα πολυ γρηγορα.
-Σταματηστε καταβαινω!!! Τους ειπα για να μην φυγουν και μεινω μεσα, εκεινοι με ακουσαν αλλα το τρενο ειχε αρχησει να κεινοιται. Την στιγμη που αρχησε να κεινοιτε παλι με επιασε μια αναγουλα, δεν μπορουσα ηθελα παλι να κανω εμετο. Μου ειχε γινει βασανηστηριο πια αυτο το πραγμα.
Back to top Go down
 

(Αρχη-Δουλεια) My first job

View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1

 Similar topics

-
» (Αρχή-δουλειά) Πρώτη αποστολή
» (αρχη) ενας παλιός φιλος

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Greek Fairy Tail RPG :: Περιοχές :: Earthland-Fiore Towns :: Fiore :: Freesia Town-