Greek Fairy Tail Role Playing Game
 
HomeΣημαντικαSearchLatest imagesRegisterLog in(τελος-δουλια )η πρώτη δουλια  - Page 1 Post_r10
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Who is online?
In total there is 1 user online :: 0 Registered, 0 Hidden and 1 Guest

None

Most users ever online was 17 on Mon Aug 11, 2014 8:01 pm

Share
 

 (τελος-δουλια )η πρώτη δουλια

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
sader1010
sader1010

D Class Mage
D Class Mage


Όνομα Χαρακτήρα : sader
Gender : Male
Posts : 117
Join date : 2014-08-06

Character sheet
Ζωη:
(τελος-δουλια )η πρώτη δουλια  - Page 1 Left_bar_bleue500/500(τελος-δουλια )η πρώτη δουλια  - Page 1 Empty_bar_bleue  (500/500)
Xp:
(τελος-δουλια )η πρώτη δουλια  - Page 1 Left_bar_bleue0/40(τελος-δουλια )η πρώτη δουλια  - Page 1 Empty_bar_bleue  (0/40)

(τελος-δουλια )η πρώτη δουλια  - Page 1 Empty
PostSubject: Re: (τελος-δουλια )η πρώτη δουλια    (τελος-δουλια )η πρώτη δουλια  - Page 1 I_icon_minitimeThu Mar 26, 2015 8:37 pm

-λιπον με επισες παμε γιρισα την πλατι μου   και κατεφτινθικα προς  το μπαρ η λενα σηκώθηκε  γριγορα  και  με ενα  χαμογελο που εφτανε ος τα αυτια με ακουλουθισε . η λιστες ειχαν ιδι φτασι ειδι  εξο απο το μπαρ   και διαπραγματαβενταν με τον ιδιοκτιτι και την σερβιτορα βασικα  η λιστες  φοναζαν  και βριζαν  και ο ιδιοκτιτις ακουγε  και προσπαθουσε  να δικιολογιθι εμεις ειχαμε  φτασι  στα 100  μετρα πια ενας απο τους δυο αντρες που αφισα να φιγουν με ειδε  και με αναγνορισε
- αρχοντα  αυτος ειναι  ο τιπος  που διαλισε τον ροκο ειπε διχνοντασμε  τρομαγμενος  εγω  και η λενα πλισιαζαμε με σταθερο ριθμο πλεον η αποστασι  ηταν πολι μικρι  
-οστε εσυ εισε ο  μαγος που προκαλεσε  τον φοβο και τον τραβματιζμο τον αντρον μου .ΕΤΙΜΑΣΟΥ ΝΑ ΠΛΙΡΟΣΙΣ {ΕΠΙΘΕΣΗ . ειπε φοναζοντας  ολλι η λιστες  ετρεξαν  και μου  και  πετιθικαν  τοτε   παγος  ξεχιλισε   απο πισο μου  και  τους παγοσε  ολους
- σε καλιπτο εγω  πλακωσε  το μπος  ειπε  με παθος  και  ενθουσιαζμο


Last edited by sader1010 on Fri Mar 27, 2015 5:28 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
sader1010
sader1010

D Class Mage
D Class Mage


Όνομα Χαρακτήρα : sader
Gender : Male
Posts : 117
Join date : 2014-08-06

Character sheet
Ζωη:
(τελος-δουλια )η πρώτη δουλια  - Page 1 Left_bar_bleue500/500(τελος-δουλια )η πρώτη δουλια  - Page 1 Empty_bar_bleue  (500/500)
Xp:
(τελος-δουλια )η πρώτη δουλια  - Page 1 Left_bar_bleue0/40(τελος-δουλια )η πρώτη δουλια  - Page 1 Empty_bar_bleue  (0/40)

(τελος-δουλια )η πρώτη δουλια  - Page 1 Empty
PostSubject: Re: (τελος-δουλια )η πρώτη δουλια    (τελος-δουλια )η πρώτη δουλια  - Page 1 I_icon_minitimeFri Mar 27, 2015 4:29 pm

τα χερια μου τυλίχτηκαν στης φλογες  και  επρεξα προ τον αρχιγο τους   εκινος  το καταλαβε  και πιρε μια στιβαρι θεσι μαχις  εριξα μια μπουνια μπουνια  που  την  σταματισε  με την παλαμι  του  χεριουτου χορις να κουνιθι καν τοτε με κιταξε με ενα ψιχρο βλεμα
-εχεις δύναμη μικρε θα κάνουμε μια σινφονια αν  με ματοσεις  θα σε αφισο να με παραδοσις  στης αρχεσ
αν ώμος  χασις  τοτε  θα μπις στην ομαδα  μου . χαμογελασα
- ανοιτε αλαζονα θα σε νικισω σε 3 κινισις  προτι κινισι  . τιλιχτικα στις μπλε φλογες . αφισε το χερι μου με εναν γριγορο ελιγμο  του  τραβαο  μια τρομερι μπουνια στο σαγονι  η φλογες που ειχαν μινι μανο στο σαγονι αρχιζανα  παγονουν
-δευτερι .  κανο  αναποδι κλοτσια που  τον  πετιχαν  στα πλεβρα και αρχιζε να παγονι   ειχε χασι την ισοροπια του   τραβιχτικα  δυο βιματα πιοσο  ισοροπισα καλα ντεντοσα τα χερια μου  και σχιματισα ενα Δ  με τις παλαμες μου εριξα μια  κοκινι  ρουκετα  φοτιας   κατεφτιαν  στον θορακα του με ακοτελεσμα  να πεσι κατο ανεντι τος ολι οσι κιταζαν ειχαν μινι  με το στομα ανιχτο   η λενα  με κιταγε  με ενα  μεγαλο χαμογελο ικανοπιεισις  
η λιστες  τα ειχαν χασι  το πλιθος  αρχιζε να  χιροκροτα  ο  ιδιοκτιτις  του μπαρ  πιρε  τιν  φλουρα  για να  ερθουν να τον σιλαβουν  . εστι και εγινε  οστρατος ειρθε  και  τους  παραλαβε  και εμις πιραμε τον δρομο  της επισροφις
όλη ώση κιταζαν ειχαν μινι με το στομα ανιχτο η λενα με κιταγε με ενα μεγαλο χαμογελο ικανοπιεισις
η λιστες τα ειχαν χασι το πλιθος αρχιζε να χιροκροτα ο ιδιοκτιτις του μπαρ πιρε τιν φλουρα για να ερθουν να τον σιλαβουν . εστι και εγινε οστρατος ηρθε και τους παραλαβε και εμις πιραμε τον δρομο της επισροφις.....
Back to top Go down
Natsu Dragneel
Natsu Dragneel

Admin
Admin


Όνομα Χαρακτήρα : Natsu Dragneel
Gender : Male
Posts : 357
Join date : 2013-04-15
Location : Magnolia Town
Age : 29

Character sheet
Ζωη:
(τελος-δουλια )η πρώτη δουλια  - Page 1 Left_bar_bleue5675757/5675757(τελος-δουλια )η πρώτη δουλια  - Page 1 Empty_bar_bleue  (5675757/5675757)
Xp:
(τελος-δουλια )η πρώτη δουλια  - Page 1 Left_bar_bleue0/0(τελος-δουλια )η πρώτη δουλια  - Page 1 Empty_bar_bleue  (0/0)

(τελος-δουλια )η πρώτη δουλια  - Page 1 Empty
PostSubject: Re: (τελος-δουλια )η πρώτη δουλια    (τελος-δουλια )η πρώτη δουλια  - Page 1 I_icon_minitimeTue Mar 31, 2015 11:34 am

Όνομα χαρακτήρα: sader
Jewels: 6000
P.O.M points: 6
Xp: 20
Σχόλια: μετρια ιστορια ηταν, δεν εχω τιποτα αλλο να πω απλα πρεπει να φτιαξεις το προβλημα σου με τις τελειες και τα κομματα.
Back to top Go down
https://rpg-fairytail.rpg-board.net
Sponsored content





(τελος-δουλια )η πρώτη δουλια  - Page 1 Empty
PostSubject: Re: (τελος-δουλια )η πρώτη δουλια    (τελος-δουλια )η πρώτη δουλια  - Page 1 I_icon_minitime

Back to top Go down
 

(τελος-δουλια )η πρώτη δουλια

View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1

 Similar topics

-
» (Αρχή-δουλειά) Πρώτη αποστολή
» (Τέλος - Παρελθόν) The Abduction
» (Τελος) Προελευση
» (τελος) μια προκληση
» (Τελος)After so many years.....

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Greek Fairy Tail RPG :: Περιοχές :: Earthland-Fiore Towns :: Fiore :: Hargeon Town-