Greek Fairy Tail Role Playing Game
 
HomeΣημαντικαSearchLatest imagesRegisterLog in(Τελος) Μια διάσωση/ μια φιλί της fairy tail  - Page 1 Post_r10
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Who is online?
In total there is 1 user online :: 0 Registered, 0 Hidden and 1 Guest

None

Most users ever online was 17 on Mon Aug 11, 2014 8:01 pm

Share
 

 (Τελος) Μια διάσωση/ μια φιλί της fairy tail

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
sader1010
sader1010

D Class Mage
D Class Mage


Όνομα Χαρακτήρα : sader
Gender : Male
Posts : 117
Join date : 2014-08-06

Character sheet
Ζωη:
(Τελος) Μια διάσωση/ μια φιλί της fairy tail  - Page 1 Left_bar_bleue500/500(Τελος) Μια διάσωση/ μια φιλί της fairy tail  - Page 1 Empty_bar_bleue  (500/500)
Xp:
(Τελος) Μια διάσωση/ μια φιλί της fairy tail  - Page 1 Left_bar_bleue0/40(Τελος) Μια διάσωση/ μια φιλί της fairy tail  - Page 1 Empty_bar_bleue  (0/40)

(Τελος) Μια διάσωση/ μια φιλί της fairy tail  - Page 1 Empty
PostSubject: Re: (Τελος) Μια διάσωση/ μια φιλί της fairy tail    (Τελος) Μια διάσωση/ μια φιλί της fairy tail  - Page 1 I_icon_minitimeThu Aug 14, 2014 4:52 pm

φτασαμε σε ενα εστιατοριο καθισαμε απεναντι ο ενας απο τον αλον η γατουλα καθισε στα ποδια της λενας
-παρε οτι θελις μιν ανισιχις για τα λευτα ειπε με ενα χαμογελο το βλεμα μου παγοσε για λιγο πανο της
-εισε σιγουρι για αυτο ???? ροτισα με ενα ψιχρο βλεμα
-ναι ναι παρε οτι θελις εξαλου σου χροσταο την ζωη μου . δεν ειπα τηποτα αλλο το γγαρσον ήρθε και εγω εδωσα μια μεγαλι παραγελια με κρεατοιδι πιατα το φογιτο. δεν αργισε να ερθι το φαγιτο και επεσα με τα μουτρα ηταν ολα πεντα νοστιμα σε λιγα λεπτα ολα τα πιατα ειχαν αδιασι η λενα και ο ψαρι με κιταζαν με απορι
-εεεεεε σου αρεσε το φαγιρο γρειζομαλι
-ναι ηταν φανταστικο επισις με λενε Sader ειπα καθος ντεντεονομουν τη ιθελες σε αυτο το μερος
τιποτα το ηδιετερο απλα μια στασι εκανα και εμπλεξα σε ολλο αφτο κανονικα πιγενω σττην fairy tail
-ααααα οκ τοτε βες να ερθις μαζι μου τιχενι να επιστρεφο στην fairy τail η λενα γουρλοσε τα ματια της
εεεεεεε εσυυ μαγος της fairy tail !!!!!!!!!!!! (Τελος) Μια διάσωση/ μια φιλί της fairy tail  - Page 1 2581153973 
-ξεχασα να στοπο εινια η ψυχρή φλόγα
-τι (Τελος) Μια διάσωση/ μια φιλί της fairy tail  - Page 1 2581153973 (Τελος) Μια διάσωση/ μια φιλί της fairy tail  - Page 1 2581153973 (Τελος) Μια διάσωση/ μια φιλί της fairy tail  - Page 1 2581153973 (Τελος) Μια διάσωση/ μια φιλί της fairy tail  - Page 1 2581153973 (Τελος) Μια διάσωση/ μια φιλί της fairy tail  - Page 1 2581153973 (Τελος) Μια διάσωση/ μια φιλί της fairy tail  - Page 1 2581153973 (Τελος) Μια διάσωση/ μια φιλί της fairy tail  - Page 1 2581153973 (Τελος) Μια διάσωση/ μια φιλί της fairy tail  - Page 1 2581153973 
Back to top Go down
Jester
Jester

Admin
Admin


Όνομα Χαρακτήρα : Yama Shikieiki
Gender : Female
Posts : 107
Join date : 2013-04-24
Location : Hell Court
Age : 29

Character sheet
Ζωη:
(Τελος) Μια διάσωση/ μια φιλί της fairy tail  - Page 1 Left_bar_bleue1000/1000(Τελος) Μια διάσωση/ μια φιλί της fairy tail  - Page 1 Empty_bar_bleue  (1000/1000)
Xp:
(Τελος) Μια διάσωση/ μια φιλί της fairy tail  - Page 1 Left_bar_bleue0/0(Τελος) Μια διάσωση/ μια φιλί της fairy tail  - Page 1 Empty_bar_bleue  (0/0)

(Τελος) Μια διάσωση/ μια φιλί της fairy tail  - Page 1 Empty
PostSubject: Re: (Τελος) Μια διάσωση/ μια φιλί της fairy tail    (Τελος) Μια διάσωση/ μια φιλί της fairy tail  - Page 1 I_icon_minitimeThu Aug 14, 2014 10:58 pm

Όνομα χαρακτήρα:  Sader .V  Drag
Jewels: 6.000
P.O.M points: 6
Xp: 20
Σχόλια: Αρκετά σύντομη και συμπαθητική ιστορία .ίσως έφταιγε το γεγονός ότι δεν είχα διαβάσει τις προηγούμενες που με έκανε να χαθώ κάπως.Μου άρεσε αρκετά ο τρόπος που έκανες την εναλλαγή χαρακτήρων αλλά θα μπορούσες να δόσεις παραπάνω ποστ στην λενα (αν δεν κάνω λάθος) ,πιστεύω ότι θα είχε πιο πολύ ενδιαφέρον να δούμε την μάχη από την δικιά της οπτική γωνία. θέλω επίσης να δω πώς θα εξελικτει η "φιλική" σχέση σας.

Σχετικά με τα ορθογραφικά δεν σου στέρησε από την βαθμολογία.Αλλά το συντακτικό σου είχε θεματακια....σημεία στίξης στα πρώτα ποστ χανόμουν αρκετά.Επίσης μπορείς να βάλεις autocorrect στα ελληνικά για να διορθώνεις τα λάθη. επίσης μπορείς να γράφεις στο word και να κάνεις copy/paste......
Back to top Go down
 

(Τελος) Μια διάσωση/ μια φιλί της fairy tail

View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1

 Similar topics

-
» (Τέλος- Παρελθόν) Fairy Tail???? Whats that???
» (Τέλος ) γνωριμια
» Fairy Tail Manga
» Χρονική Περίοδος Fairy Tail RPG
» Χρονική Περίοδος στον κόσμο του Fairy Tail

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Greek Fairy Tail RPG :: Περιοχές :: Earthland-Fiore Towns :: Fiore :: Oak Town-